Підлітки-водолази намагалися переправити в Румунію партію контрабандних сигарет

Прикордонники затримали малолітніх контрабандистів  — Підлітки-водолази намагалися переправити в Румунію партію контрабандних сигарет
Прикордонники затримали малолітніх контрабандистів
Хлопці планували перемістити до Румунії 10 пакунків, в яких знаходилось 9200 пачок сигарет Об этом сообщает nikcenter.in.ua со ссылкой на СМИ.


Прикордонники на Закарпатті затримали двох молодих людей 17-и та 19-и років у гідрокостюмах, які планували перемістити до Румунії понад 9 тис. пачок сигарет. Про це повідомили у пресслужбі Державної прикордонної служби України.


Повідомляється, що прикордонники під час патрулювання місцевості поблизу річки Тиса, на кордоні з Румунією, побачили невідомих осіб із пакунками на плечах. Помітивши прикордонників та, зрозумівши, що їх викрито, зловмисники покинули свої ноші та спробували втекти. Згодом правопорушників затримали.
«Ними виявились мешканці селища Ділове 19-ти та 17-ти років і вдягнені вони були у гідрокостюми. Молодики планували перемістити до Румунії 10 пакунків, в яких знаходилось 9200 пачок сигарет», — йдеться у повідомленні.


Вказано, що затриманих доставили до прикордонного підрозділу для з’ясування обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів. Правову оцінку діям зловмисників визначатиме суд.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/pidlitki-vodolazi-namagalisya-perepraviti-v-rumuniyu-partiyu-kontrabandnih-sigaret--630697.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя