Найменшому 1 рік: На Кіровоградщині мати на два тижні залишила без догляду вісьмох дітей (відео)

Жінку неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за невиконання своїх батьківських обов’язків.

У Кіровоградській області 8 дітей жили без їжі в неопалюваному будинку майже два з половиною тижні. У селі Осикувате неповнолітні живуть зі своєї 37-річною матір’ю. Жінка не піклується про них, а також не дає зараз ніяких коментарів. Батько сім’ї знаходиться вже п’ять років у місцях позбавлення волі. Про це повідомляється в сюжеті UA.Кропивницький, передають Патріоти України. Об этом сообщает news-chamber.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сусіди родини розповіли, що дітьми ніхто не займається, вони надані самі собі. У школу ходять рідко, домашніх завдань не виконують.

Директор школи Ольга Буряк звернулася в поліцію через те, що семеро дітей з цієї родини два тижні не ходили в школу, а мати не реагувала на дзвінки.

В сім’ї 12 дітей, 10 з них неповнолітні.

Жінку неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за невиконання своїх батьківських обов’язків. Зараз дітей забрали з дому, вони були брудні й голодні. Їх викупали і нагодували. Наймолодшій дитині 1 рік.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/naimenshomu-1-rik-na-kirovohradshchyni-maty-na-dva-tyzhni-zalyshyla-bez-dohliadu-vismokh-ditei-video-302597.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя