ВООЗ приступила до розробки генерального плану досліджень для боротьби з коронавірусом

последние новости в Украине останні новини в Україні


Всесвітня організація охорони здоров’я почала розробку генерального плану координації клінічних досліджень для боротьби з новим коронавірусом COVID19.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це йдеться у повідомленні ВООЗ в Twitter.

"ВООЗ в даний час розробляє генеральний план координації клінічних випробувань та забезпечення їх послідовного проведення. Деякі з цих питань включають простоту застосування діагностики, найкращі підходи до профілактики інфекції, потенційні методи лікування, які можуть бути використані для лікування пацієнтів, існуючі претенденти на вакцину та способи їх прискорення", — заявив глава ВООЗ.

Нагадаємо, чиновники охорони здоров’я Гонконгу підтвердили ще один випадок захворювання на новий коронавірус, довівши загальне число хворих у місті до 50 осіб.

Про це в середу, 12 лютого повідомляє CNN, зазначивши, що новий випадок зараження пов’язаний з 51-річним чоловіком. У нового пацієнта з коронавірусом 3 лютого розвинулася лихоманка і він був госпіталізований 10 лютого.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/novini-svitu/vooz-pristupila-do-rozrobki-generalnogo-planu-doslidzhen-dlya-borotbi-z”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя